Mieszkanie o powierzchni 45 m2 złożone z salonu połączonego z kuchnią i jadalnią, sypialni, łazienki i hallu, zlokalizowane jest w okolicach Dębicy. Wnętrza są dobrze doświetlone wysokimi oknami przez które rozpościerają się piękne widoki na okoliczną przyrodę.
W założeniu, wnętrza miały być ciepłe, przytulne, eleganckie i nowoczesne. Kolorystyka drewna, bieli oraz beżów. We wnętrzu pojawiają się czarne akcenty: lampy-tuby, lampy sufitowe typu reflektor, czarne detale na ścianach, czarne, szklane elementy zabudowy meblowej w salonie, a także designerska grafika.
Większość mebli będzie wykonana na zamówienie, podobnie jak wnętrzarskie detale sufitowo-ścienne i meblowe (drewniane listewki dekoracyjne).
Ze względu na niemożność wykonania tradycyjnego kominka, w projekcie przewidziałam wkład elektryczny w zabudowie LED 70 PRO od https://www.kominki-elektryczne.pl z wbudowanymi energooszczędnymi diodami LED, posiadający 3 efekty płomienia; w kolorze pomarańczowym (efekt spalania drewna), niebieskim (efekt spalania gazu) oraz pomarańczowo-niebieskim (efekt biokominka).
W sypialni pojawiła się artystyczna i subtelna tapeta od Wonderwall-Studio.
W projekcie zostało wykorzystane zdjęcie wykonane prze moją Siostrę- krajobraz Bieszczadów :). Zostanie ono wydrukowane na szkle hartowanym w obszarze pomiędzy blatem roboczym a spodem szafek wiszących w kuchni.
Podkreślam to prawie przy każdej okazji, ale i tu- oświetlenie pełni bardzo ważną rolę, według mnie- najważniejszą we wnętrzu. Tworzy nastrój, wpływa na na charakter wnętrza i na samopoczucie użytkowników, warunkuje komfort przebywania w konkretnym miejscu, zapewnia komfort pracy, a także wpływa na sposób odczuwania przestrzeni przez ludzi. Przewidziałam zatem wiele możliwości oświetlenia wnętrz- od opraw natynkowych, poprzez lampy- żyrandole, kinkiet, oświetlenie liniowe dekoracyjne, akcentujące oprawy meblowe w witrynkach, lampę podłogową.
Projekt wkrótce w realizacji 🙂